Bal karnawałowy.

sty 27, 2021

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 27.01.2021r., gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki, syrenę, kowboja, weterynarza, renifera, króla, Spider-Mana, Batmana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać Zuchów było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym Zuchom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę i udały się na wspólny poczęstunek. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Skip to content