Bal karnawałowy

12 stycznia 2021

Drodzy Rodzice, dnia 27.01.2021 ( tj. środa) w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Uprzejmie prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

Balony, Uroczystość, Pływające, Kolorów, Aerostaty, Hel

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Motylki”-styczeń (tydzień 2,3)

Język angielski „Motylki”-styczeń (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) piosenka: "If you're happy" nauka słownictwa: jedzenie wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. zabawa: "Who took the cookie?" (Instrukcje...

czytaj dalej
Dzień Babci i Dziadka w grupie  „Motylki”.

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Motylki”.

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie, w tym roku nie możemy zaprosić Was do Przedszkola, aby złożyć Wam życzenia, zaśpiewać piosenki i recytować wiersze. Możemy, jednak przesłać Wam, za pośrednictwem internetu, nasze najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pociechy z...

czytaj dalej
Skip to content