Bal karnawałowy 2023

lut 20, 2023

Grupa dzieci przebrana w stroje karnawałowe, ustawiona na tle napisu balkarnawalowy

Bal to dla wszystkich dzieci szczególny czas. Wyczekiwany przez nie wiele tygodni. W piątek 17 lutego w naszym przedszkolu już od rana było głośno, wesoło i bardzo kolorowo. A wszystko to za sprawą atmosfery związanej z mającym odbyć się ,,Balem Karnawałowym”. Przepiękne przebrania dzieci- księżniczki, wróżki, czarodzieje, superbohaterowie, postacie z wielu bajek uświetniły zabawę karnawałową. Dzieci aktywnie uczestniczyły w tańcach i zabawach organizowanych przez Wodzireja Pana Janka. Przygotowany krótki poczęstunek był chwilą wytchnienia w zabawie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.