Badanie Sportowej Akademii Veolia Junior

1 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice. Zarówno w ubiegłym jak i w bieżącym roku szkolnym nasza grupa z powodzeniami brała udział w projekcie Sportowej Akademii Veolia propagującej sportowy i zdrowy tryb życia. Przedstawiciele zespołu Akademii Sportowej zwrócili się do biorących w tym projekcie udział Przedszkoli, o przekazanie Państwu linka do anonimowej ankiety, z prośbą o pochylenie się nad nią i wypełnienie jej, w celu zebrania większej informacji na temat nawyków i sposobu spędzania wolnego czasu przez najmłodszych.

Ruch na tak wczesnym etapie życia ma ogromny wpływ na jego jakość i zdrowie dzieci w przyszłości, dlatego monitorowanie aktywności fizycznej już u przedszkolaków jest tak istotne. Tymczasem najmniej publikacji pojawia się właśnie dla tej grupy wiekowej.

By poszerzyć wiedzę na temat tego zagadnienia, zwłaszcza z uwzględnieniem pandemii COVID-19, zespół Sportowej Akademii Veolia Junior zaprojektował narzędzie badawcze – kwestionariusz on-line – w którym rodzic oceniać będzie aktywność fizyczną swojego dziecka na tle aktywności rodziny. 

Ankieta jest anonimowa i nie będzie możliwe połączenie odpowiedzi z konkretną osobą czy rodziną. Badanie prowadzi Fundacja Veolia Polska wraz z operatorem Sportowej Akademii Veolia Junior – Fundacją V4Sport – zaangażowaną do realizacji badania. Partnerem merytorycznym badania jest Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. 

Uzyskane dane organizacja wykorzysta na potrzeby rozwoju programów upowszechniających aktywność fizyczną, zwłaszcza wśród dzieci.

Link do ankiety: https://badaniesavjunior.webankieta.pl/

Ostateczny termin przesyłania kwestionariuszy upływa 7 kwietnia 2021 roku. 

Pozdrawiam Joanna Wiczyńska

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content