„ALICJA ONLINE”- INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ.

10 stycznia 2021

Drodzy Rodzice!

W dniu 01.02.2021r. (poniedziałek) w naszym przedszkolu

zagości Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa z przedstawieniem:

„Alicja online– interaktywne spotkanie z bajką.


Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa w czasie pandemii Covid-19, aktorzy pojawią się w naszym przedszkolu, dzięki połączeniu online „na żywo”. „Alicja online” uczy, bawi, śmieszy, łącząc świat filmu ze światem teatru. W spektaklu bierze udział grupa aktorów, artystów cyrkowych i akrobatów, którzy wzbogacą przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie, bańki mydlane, balony oraz ledowe show.

Koszt przedstawienia to 20 zł.

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content