„ALICJA ONLINE”- INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ.

4 lutego 2021

4  lutego 2021 r. gościliśmy w Przedszkolu Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa. Myślą przewodnią była bajka  „Alicja w krainie czarów”, a właściwie urodziny Alicji. W spektaklu wzięli udział aktorzy i artyści cyrkowi. Dodatkową atrakcją, która szalenie przypadła młodym widzom do gustu, był pokaz baniek mydlanych. Było, jak w kinie! A przecież to był teatrzyk?

Alicja zabrała dzieci w magiczny świat. Na zakończenie każdy otrzymał upominek – książeczkę z labiryntami. Dzieci były zachwycone!

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content