Zwierzeta na wsi i ich dzieci – słowniczek

grafika farma ze stodoła i zwierzęta wokół

29 kwietnia 2020

Słownictwo: cow (krowa) – calf (cielak), sheep (owca) – lamb (jagniątko), duck (kaczka) – duckling (kaczątko), chicken (kura) – chick (kurczaczek).

krowa i cielak
COW, CALF
COW
CALF
owca
SHEEP
jagnię
LAMB
kaczka
DUCK
kaczątko
DUCKLING
kura
CHICKEN
kurczątko
CHICK

Obrazki: clker.com

Audio: ttsmp3.com

Karykatura plik wektorowy utworzone przez valadzionak_volha – pl.freepik.com

Inne artykuły z tej kategorii:

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź). GRASS RIVER MUD FOREST SNOWSTORM CAVE BEAR Audio: ttsmp3.com Isolated Vectors by Vecteezy Forest Christmas Vectors by Vecteezy...

czytaj dalej
Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content