Zuchy i Starszacyw TCK

16 października 2019

Dnia 15.10.2019 grupa Zuchów i Starszaków wybrała się do TCK na przedstawienie pt. ” Najpiękniejsze Baśnie dalekiego Wschodu”. Przedstawienie było bardzo ciekawe i pojawiało się w nim wiele efektów specjalnych co spowodowało, że było jeszcze bardziej interesujące. Dzieciom bardzo podobał się występ.

Inne artykuły z tej kategorii:

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

W dniach 27.05,2021 (grupy starsze), 28.05.2021 (grupy młodsze) planujemy wycieczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do Wioski Indiańskiej w Karachowicach. Koszt wycieczki chcemy sfinansować z wpłat Rady Rodziców. W związku z powyższym prosimy Rodziców o uregulowanie...

czytaj dalej
Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny przedszkole pełni w miesiącu lipcu 2021r. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie w terminie do 31 maja 2021 r drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkole2tg@op.pl lub osobiście. wniosek-_dyzur_2021Pobierz

czytaj dalej
Skip to content