Zuchy i Starszacyw TCK

16 października 2019

Dnia 15.10.2019 grupa Zuchów i Starszaków wybrała się do TCK na przedstawienie pt. ” Najpiękniejsze Baśnie dalekiego Wschodu”. Przedstawienie było bardzo ciekawe i pojawiało się w nim wiele efektów specjalnych co spowodowało, że było jeszcze bardziej interesujące. Dzieciom bardzo podobał się występ.

Inne artykuły z tej kategorii:

STOP COVID ProteGO Safe

STOP COVID ProteGO Safe

Szanowni Państwo, wszyscy znamy zasadę DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka), która w bezpośredni sposób chroni nas przed zakażeniem koronawirusem. Aplikacja ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed...

czytaj dalej
REKRUTACJA

REKRUTACJA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się od 01.03.2021 do 31.03.2021. Dokumenty potrzebne do rekrutacji można odebrać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej przedszkole2tg.pl w zakładce rekrutacja. Wypełnione wnioski można wkładać do skrzynki...

czytaj dalej
Skip to content