Zebranie rodziców grupy „Krasnale”

1 września 2020

Dnia 2 września (środa) o godz. 16.00 zapraszamy rodziców „Krasnali” na zebranie. Ze względu na obecną sytuację zebranie odbędzie się w naszej sali.

Inne artykuły z tej kategorii:

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Dzień Matki

Dzień Matki

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku Za to, że dni moje tęczą malujesz Dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję. Kochane Mamy z okazji Waszego święta składamy najlepsze życzenia i dziękujemy , tak jak umiemy - tańcem i...

czytaj dalej
Skip to content