Zakładka do książki

22 kwietnia 2020

Kochane dzieci, bardzo się cieszymy, że tak pięknie pracujecie w swoich domach oraz ,że z takim zaangażowaniem wykonujecie nasze polecenia. Wszystkie prace zbierajcie sobie do jednej teczki, jak wrócimy do przedszkola to każdy z was będzie mógł pochwalić się jak spędził ten czas w domu. Kacperku pięknie wykonałeś swoją zakładkę.

Przypominamy naszego grupowego maila, gdyby jeszcze ktoś chciał z nami się podzielić swoja pracą starszacy2020@interia.pl

Pozdrawiamy was cieplutko.

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content