Zakładka do książek – praca plastyczna

21 kwietnia 2020

Przygotujcie paski białego, najlepiej sztywnego papieru o wymiarach około 5×15 cm. Natomiast z kolorowego papieru wytnijcie ozdoby (kwiaty, paski, figury geometryczne), które przyklejcie  na zakładce. Zakładkę ozdabiamy z obu stron. Na górze zakładki robimy dziurkaczem dziurkę i przewlekamy kolorowy sznureczek.

Na pewno macie w pokoju swoje książeczki. Włóżcie zakładkę do książki i pamiętajcie:

Nie zawijamy rogów w książeczkach bo w ten sposób je niszczymy kartki. Do zaznaczenia oglądanych stron w książkach służy właśnie zakładka.

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content