Zabawki (3) – słowniczek

tło z zabawkami

12 czerwca 2020

Słownictwo: car (samochód), ball (piłka), teddy bear (miś), doll (lalka), train (pociąg), book (książka), jigsaw puzzle (układanka), blocks (klocki), plane (samolot), boat (łódka), bike (rower), scooter (hulajnoga), kite (latawiec).

czerwony samochód
CAR
piłka plażowa
BALL
pluszowy miś
TEDDY BEAR
lalka
DOLL
czerwony pociąg
TRAIN
książka
BOOK
cztery kolorowe puzzle
JIGSAW PUZZLE
cztery kolorowe klocki
BLOCKS
samolocik
PLANE
żaglówka
BOAT
rower
BIKE
hulajnoga
SCOOTER
latawiec
KITE

Obrazki: clker.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź). GRASS RIVER MUD FOREST SNOWSTORM CAVE BEAR Audio: ttsmp3.com Isolated Vectors by Vecteezy Forest Christmas Vectors by Vecteezy...

czytaj dalej
Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content