Zabawki (1) – słowniczek

tło z zabawkami

5 czerwca 2020

Słownictwo: car (samochód), ball (piłka), teddy bear (miś), doll (lalka), train (pociąg).

czerwony samochód
CAR
piłka plażowa
BALL
pluszowy miś
TEDDY BEAR
lalka
DOLL
czerwony pociąg
TRAIN

Obrazki: clker.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź). GRASS RIVER MUD FOREST SNOWSTORM CAVE BEAR Audio: ttsmp3.com Isolated Vectors by Vecteezy Forest Christmas Vectors by Vecteezy...

czytaj dalej
Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content