Zabawa z zajączkami

zajączek z koszyczkiem z pisankami

14 kwietnia 2020

ŚWIĘTA ŚWIĘTA …. I PO ŚWIĘTACH Witam Was kochane Dzieci! Czy dostałyście prezenty od zajączka? Myślę, że tak! Dzisiaj zapraszam Was do zabawy z zajączkami, które wybrały się na łąkę, żeby się pobawić wielkanocnymi jajeczkami.

Zajączki zajączki zajączki, skakały przez pola i łączki. A dzieci podały im rączki, i z dziećmi skakały zajączki!

Kiedy zajączki się pobawiły, to zjadły wsystkie jajeczka i były smutne! Pomóż zajączkom poszukać jajeczek i daj każdemu po 1 jajku. Jak ci się to uda, to na kartce narusuj tyle jajek, ile widzisz zajączków : 1 zajączek – 1 jajko, 2 zajączki – 2 jajka itd. Zaproś do wspólnej zabawy rodziców i rodzeństwo. Jak skończysz kolorować to policz zajączki i jajeczka oraz posłuchaj piosenki o zajączkach. Jak masz w domu jeszcze jakieś czekoladowe jajeczko, to możesz je zjeść! Wesołej zabawy!

Inne artykuły z tej kategorii:

Skip to content