Wyniki konkursu na Bombkę Bożonarodzeniową.

17 grudnia 2019

Szanowni Państwo, wybór najpiękniejszej bombki był bardzo ciężki ponieważ wszystkie są przepiękne oraz każda z nich jest wyjątkowa. Komisja zdecydowała iż:

I miejsce: Barbara Pomorska , przedszkole nr. 24 II miejsce: Lena Piątek, przedszkole nr 12 II miejsce: Maja Dittfeld, przedszkole nr 24 III miejsce: Kacper Łęgowski, przedszkole nr III miejsce: Zofia Jonecko, przedszkole nr. 20. Pozostali uczestniczy otrzymują wyróżnienia oraz piękne nagrody. Serdecznie zapraszamy od czwartku po odbiór nagród oraz dyplomów do naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i za na prawdę pięknie wykonane prace.

Inne artykuły z tej kategorii:

STOP COVID ProteGO Safe

STOP COVID ProteGO Safe

Szanowni Państwo, wszyscy znamy zasadę DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka), która w bezpośredni sposób chroni nas przed zakażeniem koronawirusem. Aplikacja ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed...

czytaj dalej
REKRUTACJA

REKRUTACJA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się od 01.03.2021 do 31.03.2021. Dokumenty potrzebne do rekrutacji można odebrać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej przedszkole2tg.pl w zakładce rekrutacja. Wypełnione wnioski można wkładać do skrzynki...

czytaj dalej
Skip to content