Wyniki konkursu na Bombkę Bożonarodzeniową.

17 grudnia 2019

Szanowni Państwo, wybór najpiękniejszej bombki był bardzo ciężki ponieważ wszystkie są przepiękne oraz każda z nich jest wyjątkowa. Komisja zdecydowała iż:

I miejsce: Barbara Pomorska , przedszkole nr. 24 II miejsce: Lena Piątek, przedszkole nr 12 II miejsce: Maja Dittfeld, przedszkole nr 24 III miejsce: Kacper Łęgowski, przedszkole nr III miejsce: Zofia Jonecko, przedszkole nr. 20. Pozostali uczestniczy otrzymują wyróżnienia oraz piękne nagrody. Serdecznie zapraszamy od czwartku po odbiór nagród oraz dyplomów do naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i za na prawdę pięknie wykonane prace.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Skip to content