Wizyta w Studiu Fryzur

28 lutego 2020

Grupy Pszczółek wybrała się z wizytą do pobliskiego Studia Fryzur Monroe . Dzieci Miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera, a także zapoznać się z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Dzieci obserwowały i zadawały mnóstwo pytań. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości oraz wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Serdecznie dziękujemy Panią ze Studia Fryzur Monroe za tak piękne opowiedzenie o pracy fryzjera oraz za poświęcony dla nas czas.

Inne artykuły z tej kategorii:

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content