„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

niedżwiedź brunatny

29 czerwca 2020

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź).

trawa
GRASS
rzeka
RIVER
kałuża błota
MUD
las
FOREST
burza śnieżna
SNOWSTORM
jaskinia
CAVE
brązowy niedźwiedź
BEAR

Audio: ttsmp3.com

Isolated Vectors by Vecteezy

Forest Christmas Vectors by Vecteezy

Cave Painting Vectors by Vecteezyzy

Inne artykuły z tej kategorii:

Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Ice Cream Day

Ice Cream Day

Temat: "Ice Cream Day" (Dzień Lodów) piosenka "Count to 10" nauka słownictwa: scoop (gałka), cone (rożek) przypomnienie słownictwa: liczebniki 1-10 piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: liczebniki i kolory (Counting Ice Cream Scoops with Caitie) wideo: Field Trip: Ice...

czytaj dalej
Skip to content