Wakacyjna lista zadań logopedycznych

26 czerwca 2020

Dzisiaj do pobrania Wakacyjna lista zadań logopedycznych, mam nadzieję, że wam się spodoba. Życzę wszystkim dzieciom wspaniałych wakacji.

Inne artykuły z tej kategorii:

Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Zapraszam na film: Atrakcje w Bezpieczne Wakacje. Ten animowany i rysowany wiersz dla dzieci o letnich wakacjach może być okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa podczas letnich wyjazdów. https://youtu.be/CQkc4Dfe1aw

czytaj dalej
Quiz na Dzień Taty

Quiz na Dzień Taty

Dzisiaj z okazji Święta Taty proponuję mały quiz . Czytamy dzieciom pytania i czekamy na odpowiedź 🙂 Oj, pewnie niejeden Tata będzie zaskoczony odpowiedziami. Po wykonaniu zadania zachęcam do wysłuchania i zaśpiewania razem piosenki " Tato, nadchodzi lato". Miłego...

czytaj dalej
Zabawy logorytmiczne

Zabawy logorytmiczne

Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do zabaw logorytmicznych. Jedną z metod usprawniania mowy jest logorytmika, która łączy w sobie terapię logopedyczną z rytmiką. Głównym celem logorytmiki jest korygowanie wad mowy i zaburzeń słuchu. Kształcąc ruchy całego ciała...

czytaj dalej
Skip to content