W gnieździe bocianim

15 kwietnia 2020

Witam Was moje drogie dzieci, na dziś proponuje wam kartę pracy na temat życia bocianów po powrocie z ciepłych krajów. Kolejnym zadaniem będzie rozwiązanie rebusu, jestem ciekawa czy wam się uda.

Rebus

Moi drodzy ciekawe jaki wyraz powstanie z pierwszych głosek nazw tych obrazków? Obok rysunków są okienka, w których proszę narysować powstały wyraz.

Inne artykuły z tej kategorii:

Barbórka

Barbórka

Informacja dla Rodziców Drodzy Rodzice, w dniu 04.12.2020 r. Pszczółki będą świętować Dzień Górnika tzn. Barbórkę. Bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolory: czarny oraz brązowy. Dodatkowo bardzo proszę o przygotowanie w dowolnym stylu czapki górnika....

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content