Informacja w związku z artykułem

20 listopada 2019

Szanowni Rodziece, w związku z ukazaniem się artykułu w prasie „ Gwarek ” – „Obcy okradł przedszkole, bo go nie pilnowali” stwierdzam, że sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Zostały podjęte działania aby w przyszłości się taka sytuacja nie powtórzyła. Jednocześnie informuję , że dzieci były bezpieczne w salach zajęć pod opieką nauczycieli oraz pracowników obsługi. Informuję również, że w dniu 08.11.2019 poinformowałam Panią naczelnik oraz pracownika Wydziału Edukacji o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 07.11.2019. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content