Informacja w związku z artykułem

20 listopada 2019

Szanowni Rodziece, w związku z ukazaniem się artykułu w prasie „ Gwarek ” – „Obcy okradł przedszkole, bo go nie pilnowali” stwierdzam, że sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Zostały podjęte działania aby w przyszłości się taka sytuacja nie powtórzyła. Jednocześnie informuję , że dzieci były bezpieczne w salach zajęć pod opieką nauczycieli oraz pracowników obsługi. Informuję również, że w dniu 08.11.2019 poinformowałam Panią naczelnik oraz pracownika Wydziału Edukacji o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 07.11.2019. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola

Inne artykuły z tej kategorii:

Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła Pani Teresa Kotala, emerytowany, wieloletni pracownik naszego przedszkola. Z żalem żegnamy Naszą Koleżankę, a Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Msza Św. oraz uroczystości...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Dzień Przedszkolaka grupa "Pszczółek" świętować będzie 28.09.2020r. tj. poniedziałek. Bardzo proszę aby każde dziecko w tym dniu było przebrane za Pszczółkę.

czytaj dalej
Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

Od miesiąca października rozpoczynają się zajęcia w Parku Wodnym. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we czwartki, wyjazd dzieci z przedszkola godz. 12.15 przyjazd godz. 14.15. Zajęcia na basenie są dla dzieci 4-6 letnich -zajęcia na basenie są bezpłatne -zajęcia...

czytaj dalej
Skip to content