Informacja w związku z artykułem

20 listopada 2019

Szanowni Rodziece, w związku z ukazaniem się artykułu w prasie „ Gwarek ” – „Obcy okradł przedszkole, bo go nie pilnowali” stwierdzam, że sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Zostały podjęte działania aby w przyszłości się taka sytuacja nie powtórzyła. Jednocześnie informuję , że dzieci były bezpieczne w salach zajęć pod opieką nauczycieli oraz pracowników obsługi. Informuję również, że w dniu 08.11.2019 poinformowałam Panią naczelnik oraz pracownika Wydziału Edukacji o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 07.11.2019. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola

Inne artykuły z tej kategorii:

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

W dniach 27.05,2021 (grupy starsze), 28.05.2021 (grupy młodsze) planujemy wycieczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do Wioski Indiańskiej w Karachowicach. Koszt wycieczki chcemy sfinansować z wpłat Rady Rodziców. W związku z powyższym prosimy Rodziców o uregulowanie...

czytaj dalej
Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny przedszkole pełni w miesiącu lipcu 2021r. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie w terminie do 31 maja 2021 r drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkole2tg@op.pl lub osobiście. wniosek-_dyzur_2021Pobierz

czytaj dalej
Skip to content