Informacja w związku z artykułem

20 listopada 2019

Szanowni Rodziece, w związku z ukazaniem się artykułu w prasie „ Gwarek ” – „Obcy okradł przedszkole, bo go nie pilnowali” stwierdzam, że sytuacja taka nie powinna mieć miejsca. Zostały podjęte działania aby w przyszłości się taka sytuacja nie powtórzyła. Jednocześnie informuję , że dzieci były bezpieczne w salach zajęć pod opieką nauczycieli oraz pracowników obsługi. Informuję również, że w dniu 08.11.2019 poinformowałam Panią naczelnik oraz pracownika Wydziału Edukacji o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 07.11.2019. Z poważaniem Dyrektor Przedszkola

Inne artykuły z tej kategorii:

STOP COVID ProteGO Safe

STOP COVID ProteGO Safe

Szanowni Państwo, wszyscy znamy zasadę DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka), która w bezpośredni sposób chroni nas przed zakażeniem koronawirusem. Aplikacja ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed...

czytaj dalej
REKRUTACJA

REKRUTACJA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się od 01.03.2021 do 31.03.2021. Dokumenty potrzebne do rekrutacji można odebrać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej przedszkole2tg.pl w zakładce rekrutacja. Wypełnione wnioski można wkładać do skrzynki...

czytaj dalej
Skip to content