Sukienka Pani Wiosny

Witam serdecznie w kolejny piękny, słoneczny dzień. W parku szumi sosna, że jest WIOSNA. Proponuję zrobić sukienkę dla Pani Wiosny.

Będą do tego potrzebne:

  • nożyczki
  • kolorowy papier
  • klej
  1. Wytnij sylwetkę Pani Wiosny w sukience.
  2. Z kolorowego paieru zrób kwiaty według własngo pomysłu i przyklej na sukienkę.
  3. Gotowa pracę postaw w swoim pokoju na biurku, alno powieś na ścianie.

Jak się spotkamy to możesz ją przynieść do przedszkola – zrobimy wiosenną wystawę.

Życzę dobrej zabawy!

Zaśpiewaj również piosenkę o wiośnie.

Inne artykuły z tej kategorii:

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content