Stroje jasełkowe dla Starszaków

17 grudnia 2019

Szanowni Rodzice, prosimy aby dzieci z grupy Starszaków na czwartek tj. 19.12.2019 oraz piątek 20.12.2019 przynieśli ze sobą stroje na przedstawienie Jasełkowe. Dzieci w czwartek wystąpią dla dzieci oraz personelu przedszkola, natomiast w piątek dla Władz Gminy Tarnowskich Gór oraz dla emerytowanych pracowników naszego przedszkola. Z góry serdecznie dziękujemy.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Skip to content