Stroje jasełkowe dla Starszaków

17 grudnia 2019

Szanowni Rodzice, prosimy aby dzieci z grupy Starszaków na czwartek tj. 19.12.2019 oraz piątek 20.12.2019 przynieśli ze sobą stroje na przedstawienie Jasełkowe. Dzieci w czwartek wystąpią dla dzieci oraz personelu przedszkola, natomiast w piątek dla Władz Gminy Tarnowskich Gór oraz dla emerytowanych pracowników naszego przedszkola. Z góry serdecznie dziękujemy.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content