Spotkanie z Panami Policjantami i Sznupkiem

dzieci i kobieta z policjantami i osobą przebrana za psa

9 października 2019

W środę 9 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci oraz pies Sznupek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o pracy w policji, że jest to ciężka i niebezpieczna praca.

Zaproszeni goście mówili także o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, o tym co zrobić jak się dzieci zgubią w dużym sklepie czy innym tłocznym miejscu, a także o zachowaniu się, jak ktoś obcy będzie nas częstował cukierkami, itp. W podziękowaniu dzieci wręczyły gościom prezenty , a same otrzymały „odblaski”. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Panami Policjantami oraz Sznupkiem.

Inne artykuły z tej kategorii:

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Podziękowanie

Podziękowanie

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i koordynację projektu Kosmicznej Akademii Ruchowej realizowanego w ramach pilotażowej edycji programu Sportowej Akademii Veolia Junior.

czytaj dalej
Skip to content