Spotkanie z Panami Policjantami i Sznupkiem

dzieci i kobieta z policjantami i osobą przebrana za psa

9 października 2019

W środę 9 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci oraz pies Sznupek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o pracy w policji, że jest to ciężka i niebezpieczna praca.

Zaproszeni goście mówili także o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, o tym co zrobić jak się dzieci zgubią w dużym sklepie czy innym tłocznym miejscu, a także o zachowaniu się, jak ktoś obcy będzie nas częstował cukierkami, itp. W podziękowaniu dzieci wręczyły gościom prezenty , a same otrzymały „odblaski”. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Panami Policjantami oraz Sznupkiem.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Skip to content