Spotkanie z Panami Policjantami i Sznupkiem

dzieci i kobieta z policjantami i osobą przebrana za psa

9 października 2019

W środę 9 października nasze przedszkole odwiedzili Panowie Policjanci oraz pies Sznupek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o pracy w policji, że jest to ciężka i niebezpieczna praca.

Zaproszeni goście mówili także o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, o tym co zrobić jak się dzieci zgubią w dużym sklepie czy innym tłocznym miejscu, a także o zachowaniu się, jak ktoś obcy będzie nas częstował cukierkami, itp. W podziękowaniu dzieci wręczyły gościom prezenty , a same otrzymały „odblaski”. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia z Panami Policjantami oraz Sznupkiem.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI OGŁOSZONYMI W DNIU 25 .03.2021 R. PRZEZ PREZESA RADY MINISTRÓW INFORMUJEMY ,ŻE ZAWIESZAMY PRACĘ PRZEDSZKOLA od 29.03.2021 do 09.04.2021 W TYM CZASIE ORGANIZOWANE BĘDĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O...

czytaj dalej
Skip to content