Spotkanie Pszczółek z panią Magdą i jej pieskiem Lilą

11 października 2019

Odwiedziny pani Magdy i jej pieska

W piątek 11 października odwiedziła nas pani Magda ze swoim pieskiem Lilą. Lila jest pieskiem terapeutycznym i bardzo łagodnym. Dzieci z radością przywitały się z gośćmi. Pani Magda opowiadała przedszkolakom jak zajmować się psem, czym karmić go, jak ważne jest poświęcenie pupilowi czasu na zabawę i wyprowadzenie go na spacer.

Pszczółki chętnie bawiły się z czworonożnym przyjacielem, częstowały go ulubionym przysmakiem i turlały gumową piłeczkę. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Magdy kolorowankę z psem. Dziękujemy Pani Magdo i zapraszamy ponownie!

Inne artykuły z tej kategorii:

My też pomagamy!

My też pomagamy!

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za wspólna zbiórkę pieniędzy na zwierzęta z schroniska "Cichy kąt" w Tarnowskich Górach.

czytaj dalej
Skip to content