Spotkanie Pszczółek z panią Magdą i jej pieskiem Lilą

11 października 2019

Odwiedziny pani Magdy i jej pieska

W piątek 11 października odwiedziła nas pani Magda ze swoim pieskiem Lilą. Lila jest pieskiem terapeutycznym i bardzo łagodnym. Dzieci z radością przywitały się z gośćmi. Pani Magda opowiadała przedszkolakom jak zajmować się psem, czym karmić go, jak ważne jest poświęcenie pupilowi czasu na zabawę i wyprowadzenie go na spacer.

Pszczółki chętnie bawiły się z czworonożnym przyjacielem, częstowały go ulubionym przysmakiem i turlały gumową piłeczkę. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Magdy kolorowankę z psem. Dziękujemy Pani Magdo i zapraszamy ponownie!

Inne artykuły z tej kategorii:

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Dzień Przedszkolaka grupa "Pszczółek" świętować będzie 28.09.2020r. tj. poniedziałek. Bardzo proszę aby każde dziecko w tym dniu było przebrane za Pszczółkę.

czytaj dalej
Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

Od miesiąca października rozpoczynają się zajęcia w Parku Wodnym. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we czwartki, wyjazd dzieci z przedszkola godz. 12.15 przyjazd godz. 14.15. Zajęcia na basenie są dla dzieci 4-6 letnich -zajęcia na basenie są bezpłatne -zajęcia...

czytaj dalej
Uwaga Rodzice

Uwaga Rodzice

Paski z odpłatnością za przedszkole tj. wyżywienie i godziny będą wysyłane do Państwa drogą e mail z adresu pocztowego oplaty@przedszkole2tg.pl po zakończeniu każdego miesiąca rozliczeniowego.

czytaj dalej
Skip to content