Spotkanie Pszczółek z panią Magdą i jej pieskiem Lilą

11 października 2019

Odwiedziny pani Magdy i jej pieska

W piątek 11 października odwiedziła nas pani Magda ze swoim pieskiem Lilą. Lila jest pieskiem terapeutycznym i bardzo łagodnym. Dzieci z radością przywitały się z gośćmi. Pani Magda opowiadała przedszkolakom jak zajmować się psem, czym karmić go, jak ważne jest poświęcenie pupilowi czasu na zabawę i wyprowadzenie go na spacer.

Pszczółki chętnie bawiły się z czworonożnym przyjacielem, częstowały go ulubionym przysmakiem i turlały gumową piłeczkę. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Magdy kolorowankę z psem. Dziękujemy Pani Magdo i zapraszamy ponownie!

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice. Informujemy, że  zawieszenie pracy przedszkola zostało wydłużone do 18.04.2021  Przedszkole Nr 2 nadal  będzie organizować zajęcia dla dzieci: -  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, -  dzieci, których rodzice są zatrudnieni...

czytaj dalej
Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

Ogłoszenie – zawieszenie pracy przedszkola

SZANOWNI RODZICE W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI OGŁOSZONYMI W DNIU 25 .03.2021 R. PRZEZ PREZESA RADY MINISTRÓW INFORMUJEMY ,ŻE ZAWIESZAMY PRACĘ PRZEDSZKOLA od 29.03.2021 do 09.04.2021 W TYM CZASIE ORGANIZOWANE BĘDĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O...

czytaj dalej
Skip to content