Siedząc w domu oglądamy bajki po angielsku

W telewizji i w internecie jest mnóstwo bajek i programów, dzieki którym dzieci moga poznawać język angielski. Jedną z nich jest przygotowana przy współpracy z British Council specjalna wersja bajki ‚Pocoyo’ pod tytułem ‚Let’s go Pocoyo’.

W każdym odcinku Pocoyo i jego przyjaciele uczą nas nowych słówek i piosenek. Bajka przeplatana jest innymi historyjkami, quizami, powtórkami słownictwa itp. Wspaniała nauka nowych zwrotów w zrozumiałym dla dzieci kontekście.

Zachęcam do odwiedzenia POCOYO in ENGLISH full episodes – Official Channel. A poniżej odcinek na zachętę. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie dzieci. Miłego oglądania!

Zaglądajcie równieżna zakładkę „Język angielski” na naszej stronie i ćwiczcie w domu. Po powrocie do przedszkola pobawimy sie z Dibo i Play Boxem tak jak zwykle.

Inne artykuły z tej kategorii:

Jesień (3) – słowniczek

Jesień (3) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść), mushroom (grzyb), pumpkin (dynia), acorn (żołędź), chestnut (kasztan), squirrel (wiewiórka). AUTUMN GREEN LEAF RED LEAF YELLOW...

czytaj dalej
Jesień (2) – słowniczek

Jesień (2) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), red apple (czerwone jabłko), green apple (zielone jabłko), yellow apple (żółte jabłko), red leaf (czerwony liść), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść), mushroom...

czytaj dalej
Jesień (1) – słowniczek

Jesień (1) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), red apple (czerwone jabłko), green apple (zielone jabłko), yellow apple (żółte jabłko), red leaf (czerwony liść), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść). AUTUMN RED...

czytaj dalej
Skip to content