Siedząc w domu oglądamy bajki po angielsku

W telewizji i w internecie jest mnóstwo bajek i programów, dzieki którym dzieci moga poznawać język angielski. Jedną z nich jest przygotowana przy współpracy z British Council specjalna wersja bajki ‚Pocoyo’ pod tytułem ‚Let’s go Pocoyo’.

W każdym odcinku Pocoyo i jego przyjaciele uczą nas nowych słówek i piosenek. Bajka przeplatana jest innymi historyjkami, quizami, powtórkami słownictwa itp. Wspaniała nauka nowych zwrotów w zrozumiałym dla dzieci kontekście.

Zachęcam do odwiedzenia POCOYO in ENGLISH full episodes – Official Channel. A poniżej odcinek na zachętę. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie dzieci. Miłego oglądania!

Zaglądajcie równieżna zakładkę „Język angielski” na naszej stronie i ćwiczcie w domu. Po powrocie do przedszkola pobawimy sie z Dibo i Play Boxem tak jak zwykle.