Siedząc w domu oglądamy bajki po angielsku

W telewizji i w internecie jest mnóstwo bajek i programów, dzieki którym dzieci moga poznawać język angielski. Jedną z nich jest przygotowana przy współpracy z British Council specjalna wersja bajki ‚Pocoyo’ pod tytułem ‚Let’s go Pocoyo’.

W każdym odcinku Pocoyo i jego przyjaciele uczą nas nowych słówek i piosenek. Bajka przeplatana jest innymi historyjkami, quizami, powtórkami słownictwa itp. Wspaniała nauka nowych zwrotów w zrozumiałym dla dzieci kontekście.

Zachęcam do odwiedzenia POCOYO in ENGLISH full episodes – Official Channel. A poniżej odcinek na zachętę. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie dzieci. Miłego oglądania!

Zaglądajcie równieżna zakładkę „Język angielski” na naszej stronie i ćwiczcie w domu. Po powrocie do przedszkola pobawimy sie z Dibo i Play Boxem tak jak zwykle.

Inne artykuły z tej kategorii:

Owoce (1) – słowniczek

Owoce (1) – słowniczek

Słownictwo: apple (jabłko), banana (banan), orange (pomarańcza), watermelon (arbuz), pear (gruszka), strawberry (truskawka). APPLE BANANA ORANGE WATERMELON PEAR STRAWBERRY Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Boże Narodzenie 1 – słowniczek

Boże Narodzenie 1 – słowniczek

Słownictwo: bell (dzwonek), star (gwiazda), bauble (bombka), Christmas Tree (choinka) BELL STAR BAUBLE CHRISTMAS TREE Obrazki: clker.com Obraz Theo Crazzolara z Pixabay Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Boże Narodzenie 2 – słowniczek

Boże Narodzenie 2 – słowniczek

Słownictwo: bell (dzwonek), star (gwiazda), bauble (bombka), Christmas Tree (choinka), candy cane (cukrowa laska), mistletoe (jemioła), stocking (Skarpeta na prezenty. BELL STAR BAUBLE CHRISTMAS TREE CANDY CANE MISTLETOE STOCKING Obrazki: clker.com Obraz Theo...

czytaj dalej
Skip to content