Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 11.03.2020

12 marca 2020

Inne artykuły z tej kategorii:

My też pomagamy!

My też pomagamy!

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za wspólna zbiórkę pieniędzy na zwierzęta z schroniska "Cichy kąt" w Tarnowskich Górach.

czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice oraz Przyjaciele Przedszkola ! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy samych pięknych chwil w gronie najbliższych osób, wyjątkowej atmosfery, wiele ciepła rodzinnego i radości oraz dużo zdrowia, szczęścia, optymizmu i...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice, w szatni przedszkola wystawione są lampiony wykonane przez nasze przedszkolaki. Lampiony można zakupić za dobrowolną kwotę. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na schronisko Cichy Kąt.

czytaj dalej
Skip to content