Różnicowanie głosek – ”c”/”cz”

różnicowanie głosek c i cz

25 marca 2020

Dzisiejsze ćwiczenie polega na rozróżnieniu głosek „c” i „cz”.

Spójrz na obrazki i powiedz co na nich widzisz. Pewnie zauważyłeś/zauważyłaś, że niektóre wyrazy zaczynają się na głoskę „c”, a niektóre na głoskę „cz”.

Twoim zadaniem jest umieszczenie wyrazów zaczynających sie na głoskę „c” w polu po lewej stronie, a wyrazów zaczynających się na głoskę „cz” w polu po prawej stronie.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wakacyjna lista zadań logopedycznych

Wakacyjna lista zadań logopedycznych

Dzisiaj do pobrania Wakacyjna lista zadań logopedycznych, mam nadzieję, że wam się spodoba. Życzę wszystkim dzieciom wspaniałych wakacji. Wakacyjna-lista-zadań-logopedycznychPobierz https://youtu.be/BauTov9xmZY

czytaj dalej
Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Atrakcje w Bezpieczne Wakacje

Zapraszam na film: Atrakcje w Bezpieczne Wakacje. Ten animowany i rysowany wiersz dla dzieci o letnich wakacjach może być okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa podczas letnich wyjazdów. https://youtu.be/CQkc4Dfe1aw

czytaj dalej
Quiz na Dzień Taty

Quiz na Dzień Taty

Dzisiaj z okazji Święta Taty proponuję mały quiz . Czytamy dzieciom pytania i czekamy na odpowiedź 🙂 Oj, pewnie niejeden Tata będzie zaskoczony odpowiedziami. Po wykonaniu zadania zachęcam do wysłuchania i zaśpiewania razem piosenki " Tato, nadchodzi lato". Miłego...

czytaj dalej
Skip to content