Reader’s Corner – „The Very Hungry Caterpillar” 2

Bardzo Głodna Gąsienica

15 maja 2020

STORY – read by the author (opowiadanie – czytane przez autora)

ACTIVITY (ćwiczenie)

Memory – nature

Memory – food

PRINTABLE ACTIVITIES (zadania do wydrukowania)

Zestaw materiałów do przygotowania teatrzyku oraz inne ciekawe zadania np. matematyczne oparte na opowiadaniu o gąsienicy.

Bardzo Głodna Gąsienica - teatrzyk

https://www.twinkl.pl/resource/t-t-1231-the-very-hungry-caterpillar-stick-puppets

ARTS & CRAFTS (praca plastyczna)

Inne artykuły z tej kategorii:

Jesień (3) – słowniczek

Jesień (3) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść), mushroom (grzyb), pumpkin (dynia), acorn (żołędź), chestnut (kasztan), squirrel (wiewiórka). AUTUMN GREEN LEAF RED LEAF YELLOW...

czytaj dalej
Jesień (2) – słowniczek

Jesień (2) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), red apple (czerwone jabłko), green apple (zielone jabłko), yellow apple (żółte jabłko), red leaf (czerwony liść), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść), mushroom...

czytaj dalej
Jesień (1) – słowniczek

Jesień (1) – słowniczek

Słownictwo: autumn (jesień), red apple (czerwone jabłko), green apple (zielone jabłko), yellow apple (żółte jabłko), red leaf (czerwony liść), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść). AUTUMN RED...

czytaj dalej
Skip to content