Reader’s Corner – „Brown Bear, Brown Bear, What Do you See?” 1

brown bear, brown bear, what do you see?

18 maja 2020

VOCABULARY (słownictwo)

STORY (opowiadanie)

ACTIVITY (ćwiczenie)

Children, Children What do you see? (Dzieci, Dzieci, co widzicie? – ułóżcie obrazki w kolejności, w jakiej pojawiły się w opowiadaniu.)

SONG (piosenka)

Inne artykuły z tej kategorii:

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź). GRASS RIVER MUD FOREST SNOWSTORM CAVE BEAR Audio: ttsmp3.com Isolated Vectors by Vecteezy Forest Christmas Vectors by Vecteezy...

czytaj dalej
Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content