Przedszkolaki poznają zwierzęta domowe

papuga nimfa w klatce

19 listopada 2019

Papużka Karuś

Dzieci z grupy Pszczółek spotkały się z Panią Jadzią (nauczycielką z naszego przedszkola) oraz jej piękną papużką nimfą – Karusiem.

Przedszkolaki były zachwycone i z ciekawością obserwowały papugę.Od Pani Jadzi dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat zachowania się i opieki nad ptakiem. Dziękujemy Pani Jadziu!

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content