Przedstawienie w TCK „Baśnie Wschodu”

24 września 2019

Dnia 15.10.2019 o godzinie 9:40 dzieci 5-6 letnie ( grupa Zuchy, Starszacy) wybiorą się do TCK w Tarnowskich Górach na przedstawienie Pt: ” Baśnie Wschodu” . Prosimy Rodziców o wpłacanie kwoty 20 zł od dziecka u nauczycielek poszczególnych oddziałów.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content