Przedstawienie w TCK „Baśnie Wschodu”

24 września 2019

Dnia 15.10.2019 o godzinie 9:40 dzieci 5-6 letnie ( grupa Zuchy, Starszacy) wybiorą się do TCK w Tarnowskich Górach na przedstawienie Pt: ” Baśnie Wschodu” . Prosimy Rodziców o wpłacanie kwoty 20 zł od dziecka u nauczycielek poszczególnych oddziałów.

Inne artykuły z tej kategorii:

STOP COVID ProteGO Safe

STOP COVID ProteGO Safe

Szanowni Państwo, wszyscy znamy zasadę DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka), która w bezpośredni sposób chroni nas przed zakażeniem koronawirusem. Aplikacja ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed...

czytaj dalej
REKRUTACJA

REKRUTACJA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się od 01.03.2021 do 31.03.2021. Dokumenty potrzebne do rekrutacji można odebrać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej przedszkole2tg.pl w zakładce rekrutacja. Wypełnione wnioski można wkładać do skrzynki...

czytaj dalej
Skip to content