Praca plastyczna

23 kwietnia 2020

Wykonywanie drzewa z papieru:

Potrzebne materiały:

rolki po papierze toaletowym ręczniku papierowym, brystol, kolorowa bibuła, klej, nożyczki, kredki. Materiały mogą być dowolne, w zależności, co kto posiada w domu. Wykorzystajcie niepotrzebne już gazety lub inny papier. W tej kwestii jak zwykle jest pełna dowolność. Liczy się pomysłowość!:)

Zdecydujcie jaki gatunek drzewa chcecie wykonać i jaki będzie miało wygląd w zależności od pory roku. Oklejcie rolkę po papierze toaletowym lub ręczniku tworząc pień drzewa. Wytnijcie z białego brystolu koronę i pokolorujcie ją z obu stron. Ozdóbcie drzewo liśćmi, owocami wyciętymi np. z kolorowego papieru. Natnijcie rolkę w dwóch miejscach i połączcie koronę z pniem.

Twoje drzewo może wyglądać np. tak:

Drzewo z rolki po papierze toaletowym i bibuły na Zajęcia ...

Inne artykuły z tej kategorii:

Skip to content