Podziękowania i prezenty za udział w JARMARKU ŚWIĄTECZNYM.

18 lutego 2021

Dnia 3 grudnia 2020 r. zostaliśmy zaproszeni przez Urząd Miasta w  Tarnowskie Góry do udziału w corocznym Jarmarku Świątecznym. Nasz udział polegał na stworzeniu prac i dekoracji o tematyce świątecznej.  Oczywiście Zuchy wzięły udział i wykonały zadanie… Za pięknie wykonane prace dzieci otrzymały podziękowanie oraz upominek. Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Tarnowskich Górach 🙂

Inne artykuły z tej kategorii:

Wyjątkowe smaki lata.

Wyjątkowe smaki lata.

Przedszkolaki dobrze wiedzą, że aby być zdrowym należy się m.in. prawidłowo odżywiać. Dzieci poznając tajemnicę warzyw i owoców postanowiły zrobić pyszny koktajl owocowy – pełen witamin. Przed przystąpieniem do pracy zapoznały się z urządzeniem do robienia koktajlu –...

czytaj dalej
DZIEŃ DZIECKA!

DZIEŃ DZIECKA!

,,Uśmiech dziecka największym skarbem...” Staramy się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci ciekawy. Jednakże co roku to właśnie 1 czerwca jest nadzwyczajnie ważny. Z okazji Dnia Dziecka dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić...

czytaj dalej
CZERWIEC.

CZERWIEC.

Tematyka kompleksowa: Tydzień I: Dziecięce przyjaźnie. Tydzień II: Wyjątkowe smaki lata. Tydzień III : Zwierzęta na wsi i w domu. Tydzień IV: Wkrótce wakacje. Nauczymy się piosenek: " Przedszkola czas już minął" 1. Przedszkola czas już minął i jest nam jakoś...

czytaj dalej
Skip to content