Plebiscyt Dziennika Zachodniego

14 października 2019

Kochani rodzice ! Serdecznie dziękujemy za nominacje naszego przedszkola w plebiscycie Dziennika Zachodniego „Przedszkole na medal” oraz „Nauczyciel Przedszkola Roku 2019″ za nominacje Pani Joanny Wiczyńskiej wychowawcy grupy ” Zuchy”. Bardzo prosimy wszystkich zaprzyjaźnionych z Naszym przedszkolem oraz z Panią Asią o głosy w Plebiscycie. Poniżej znajdują się linki do stron gdzie można więcej dowiedzieć się o plebiscycie. Z całego serca dziękujemy !

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/przedszkole-nr-2%2C529293/

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/joanna-wiczynska%2C529285/

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Na placu zabaw.

Na placu zabaw.

Byliśmy na spacerze w parku. Jest tam plac zabaw inny niż na naszym podwórku, więc dzieci chętnie skorzystały ze znajdujących się tam sprzętów: kręciły się na karuzeli, zjeżdżały na zjeżdżalni, wspinały się.... Dzieci bawiły się bezpiecznie i zadowolone wróciły do...

czytaj dalej
Skip to content