Plebiscyt Dziennika Zachodniego

14 października 2019

Kochani rodzice ! Serdecznie dziękujemy za nominacje naszego przedszkola w plebiscycie Dziennika Zachodniego „Przedszkole na medal” oraz „Nauczyciel Przedszkola Roku 2019″ za nominacje Pani Joanny Wiczyńskiej wychowawcy grupy ” Zuchy”. Bardzo prosimy wszystkich zaprzyjaźnionych z Naszym przedszkolem oraz z Panią Asią o głosy w Plebiscycie. Poniżej znajdują się linki do stron gdzie można więcej dowiedzieć się o plebiscycie. Z całego serca dziękujemy !

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/przedszkole-nr-2%2C529293/

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/joanna-wiczynska%2C529285/

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 2 na rok szkolny 2021/2022 znajduje się w zakładce Rekrutacja. Jednocześnie przypominamy, że do dnia 21 kwietnia bieżącego roku należy złożyć potwierdzenie...

czytaj dalej
Nauka zdalna 5- cio latki

Nauka zdalna 5- cio latki

Mowa: porozmawiajcie o tym, jakie informacje, treści przekazują nam programy i reklamy telewizyjne. Zastanówcie się, czy wszystko, co widzimy jest prawdą czy fikcją. Wyjaśnijcie słowo: fikcja. Porozmawiajcie też o swoich ulubionych programach telewizyjnych.Karta...

czytaj dalej
Zabawa matematyczna „Kto za kim idzie?”

Zabawa matematyczna „Kto za kim idzie?”

Wiem, że uwielbiacie różne zadania i dlatego przygotowałam  dla Was propozycję zabawy matematycznej na zabicie czasu w domowym zaciszu.    Proszę  rodziców o przygotowanie czterech postaci dzieci i zwierząt zamieszczonych poniżej (chłopiec, miś,...

czytaj dalej
Skip to content