Piękne prace Starszaków

9 kwietnia 2020

Drogie dzieci witamy was bardzo gorąco. Nie możemy niestety się spotkać w naszym ukochanym przedszkolu, ale jak już dobrze wiecie wszyscy pracujemy dzielnie w domu. Efekt waszej pracy widać na zdjęciach przesyłanych przez waszych rodziców. Jesteśmy z was dumne jak pięknie wykonujecie wszystkie zadania. Dziś mamy wiele zdjęć więc spróbujcie odszukać swoją pracę. Trzymajcie się cieplutko . Joanna Wojtasiak, Katarzyna Styczeń-Kaźmierczak

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content