„Papierowe drzewo”- praca plastyczna

29 kwietnia 2020

Podanie tematu pracy i wyjaśnienie sposobu jej wykonania.
 Dzieci decydują o tym jaki gatunek drzewa wykonają i jaki będzie miało ono wygląd w zależności od pory roku. Tworząc drzewo wykonują następujące czynności: – oklejają rolkę po papierze toaletowym brązową bibułą – wycinają z białego brystolu koronę drzewa i kolorują ją z obu stron – ozdabiają drzewo liśćmi, owocami wyciętymi z kolorowego papieru – nacinają rolkę w dwóch miejscach i łączą koronę z pniem

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content