Opis filmu z życzeniami na Boże Narodzenie

Opis filmu: W tle słychać kolędę „Cicha Noc” graną na fortepianie. Na środku ekranu pojawia się jasno świecąca Gwiazda Betlejemska i prószący śnieg na tle granatowego nieba. Gwiazda stopniowo oddala się, a u dołu ekranu pojawiają się stajenka z Maryją, Józefem i żłóbkiem na środku, po lewej stronie trzej królowie, osioł i owce, zaś po prawej stronie wielbłąd i wół. W tym samym czasie na ekranie pojawia się tekst życzeń; Zrodzony na sianie w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia, gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu, snem cichym, szczęśliwym, obdarz naz radością i szczęściem prawdziwym! Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym Nowym Roku życzą Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 2 w Tarnowskich Górach. Wesołych Świąt! Grudzień 2020 Video by JeffJacobs from Pixabay, Music by JuliusH from Pixabay

Skip to content