Ogłoszenie

Drodzy Rodzice, w związku z tym że chcemy aby w naszym przedszkolu powietrze było jak najlepszej jakości chętnie przyjmiemy rośliny doniczkowe. Do roślin poprawiających jakość powietrza zaliczamy np : dracena, figowiec sprężysty, bluszcz, skrzydłokwiat, sanserwieria. Z góry serdecznie dziękujemy.

Zebranie Pszczółki

Drodzy Rodzice, ze względu na chorobę nauczyciela zebranie z dnia 12.02.2020 odbędzie się w innym terminie.

1% podatku dla naszego przedszkola

Drodzy Rodzice, rozliczając podatek dochodowy za rok 2019 możecie Państwo przekazać 1% podatku na rzecz naszego przedszkola. Wystarczy wpisać numer KRS 0000133718 , a w celu szczegółowym: PRZEDSZKOLE NR 2. Za wszystkie przekazane środki serdecznie dziękujemy.

Grupa Pszczółki

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszam Rodziców Pszczółek na spotkanie podsumowujące I semestr pracy dydaktyczno- wychowawczej , które odbędzie się dnia 12.02.2020 o godz.16.00. Na zebraniu będą również poruszane sprawy bieżące. Proszę o obecność.

Drodzy Rodzice

Dnia 13 lutego 2020 r. W godz. 15.00-18.00 Odbędą się w naszym przedszkolu konsultacje z psychologiem Panią Barbarą Seget pracownikiem PPPP w Tarnowskie Górach. Chętnych rodziców prosimy o wpisanie się na listę.

UWAGA RODZICE

Zgłoszono przypadek wystąpienia u DZIECKA GLISTY ORAZ LAMBLII. Prosimy rodziców o baczną obserwację swoich dzieci. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zastosowanie odpowiedniego leczenia oraz pozostawienia dziecka w domu do czasu całkowitego wyleczenia.

Informacja – grupa Pszczółki

Drodzy Rodzice!

Prosimy, aby w dniu 29.01.2020 r. dzieci były odświętnie ubrane z okazji uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Prosimy także o dary stołu. Serdecznie dziękujemy.

Ogłoszenie

Dnia 28.01.2020 r o godzinie 9.00 odbędzie się Bal Karnawałowy dla wszystkich dzieci.

Uwaga Rodzice

Od 1 stycznia 2020 uległ zmianie numer rachunku bankowego do uiszczania opłat za wyżywienie oraz godziny ponadwymiarowe.

Nowy numer konta: 23 1090 1825 0000 0001 4381 1392 Bank Santander

Życzenia Świąteczne

„Niech te Święta tak wspaniałe,
będą jakby z bajek całe,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie
wszystkim wokół serce mięknie!”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim rodzicom oraz dzieciom życzenia zdrowych, spokojnych pogodnych i radosnych Świąt w rodzinnym gronie oraz Szczęśliwego Nowego Roku .