My też pomagamy!

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za wspólna zbiórkę pieniędzy na zwierzęta z schroniska „Cichy kąt” w Tarnowskich Górach.

Życzenia Świąteczne

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice oraz Przyjaciele Przedszkola !

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy samych pięknych chwil w gronie najbliższych osób, wyjątkowej atmosfery, wiele ciepła rodzinnego i radości oraz dużo zdrowia, szczęścia, optymizmu i serdeczności w nadchodzącym 2021 rokuŻyczy Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola

Boże Narodzenie, Klinika, Urodzenia, Szopka

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice, w szatni przedszkola wystawione są lampiony wykonane przez nasze przedszkolaki. Lampiony można zakupić za dobrowolną kwotę. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na schronisko Cichy Kąt.

Drodzy Rodzice

Drodzy Rodzice, z powodu braku frekwencji dzieci w dniu 24.12.2020 tj. Wigilia placówka będzie nieczynna.

Podziękowanie

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i koordynację projektu Kosmicznej Akademii Ruchowej realizowanego w ramach pilotażowej edycji programu Sportowej Akademii Veolia Junior.

Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła Pani Teresa Kotala, emerytowany, wieloletni pracownik naszego przedszkola.

Z żalem żegnamy Naszą Koleżankę, a Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Msza Św. oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się 2 października 2020r., o godz. 9.15 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Dzień Przedszkolaka grupa „Pszczółek” świętować będzie 28.09.2020r. tj. poniedziałek. Bardzo proszę aby każde dziecko w tym dniu było przebrane za Pszczółkę.