Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na „wirtualny spacer” po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których odbywają się zajęcia, szatnię oraz podwórko z placem zabaw. Zachęcamy również do przeglądania strony przedszkola, gdzie znajdą Państwo wiele informacji m.in. o organizowanych zajęciach oraz programie przedszkola. Jeżeli są Państwo ciekawi, jak dzieci spędzają czas w trakcie pobytu w przedszkolu, zapraszamy do obejrzenia zakładek poszczególnych grup (wpisy sprzed 16.03.2020).

Do zobaczenia we wrześniu!

INFORMACJA!

Rodzice grupy Pszczółek

Zapraszam Rodziców do odbioru książek z kartami prac oraz teczek z pracami plastycznymi w dniach 22- 26 czerwca w godz. 6.30- 15.00 . Rzeczy znajdują się w szafkach dzieci w szatni.

PODWÓRKO NIVEA!!!

Witam serdecznie! Szkoła Podstawowa Nr 3 bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest zorganizowanie na jej terenie placu zabaw Nivea. Czasu jest coraz mniej dlatego zachęcamy do oddawania swoich głosów po zalogowaniu się na stronie

Bardzo prosimy o głosy. Myślę, że większość dzieci kończąc edukację w naszym przedszkolu będzie kontynuowało naukę właśnie w tej szkole, a tym samym będzie miało okazję bawić się na pięknym placu zabaw. Dlatego potrzebujemy jeszcze mobilizacji. Głos można oddawać codziennie. Trzymamy kciuki za wygraną!!!:)

Drodzy Rodzice grupa Starszaki

Kończą się nasze w przedszkolu chwile,  które już teraz wspominamy mile.
Lecz zanim nadejdzie rozstania czas,
kochanych Rodziców i dzieci zapraszamy do nas.
Bo z Wami chcemy pożegnać przedszkole
i w wielką radością pomyśleć o szkole

Szanowni Rodzie, Zapraszamy na uroczyste pożegnanie Starszaków, które odbędzie się dnia 18.06.2020 tj. czwartek o godz. 10.00 .

Ze względów bezpieczeństwa prosimy aby maksymalnie z dzieckiem był jeden rodzic oraz aby każdy z Państwa miał ubraną maseczkę ochronną.

Uwaga rodzice-pilne

W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną w okresie wakacji placówka będzie czynna o 1.07.2020 do 14.08.2020 r. Przedszkole zapewnia opiekę wyłącznie swoim wychowankom. Rodzice dzieci, którzy potrzebują opieki w czasie wakacji, prosimy o szybki kontakt telefoniczny 32 285 52 97, lub email:przedszkole2tg@op.pl . Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku na dyżur wakacyjny znajdujący się w załączniku.

Uwaga Rodzice – wznowienie działalności opiekuńczej

Dyrektor Przedszkola nr 2 informuje, że od dnia 25.05.2020r placówka wznawia swoją działalność opiekuńczą. Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole powinni zapoznać się z procedurami oraz wypełnić deklarację, oświadczenie rodziców oraz zgodę na pomiar temperatury u dziecka. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres e-mail:przedszkole2tg@op.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej przed dniem 25.05.2020r.

Procedury bezpieczeństw w okresie pandemii:

Procedury przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola w czasie pandemii:

Dokumenty do pobrania:

Informacja dla rodziców

Dyrektor Przedszkola nr 2 informuje, że zawiesza prowadzenie  działalności wychowawczej i opiekuńczej w  okresie od 18 do 24 maja 2020r. Nadal będzie prowadzona praca zdalna nauczycieli w każdej grupie wiekowej.