Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła Pani Teresa Kotala, emerytowany, wieloletni pracownik naszego przedszkola.

Z żalem żegnamy Naszą Koleżankę, a Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Msza Św. oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się 2 października 2020r., o godz. 9.15 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Dzień Przedszkolaka grupa „Pszczółek” świętować będzie 28.09.2020r. tj. poniedziałek. Bardzo proszę aby każde dziecko w tym dniu było przebrane za Pszczółkę.

Od miesiąca października rozpoczynają się zajęcia w Parku Wodnym.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we czwartki, wyjazd dzieci z przedszkola godz. 12.15 przyjazd godz. 14.15.

Zajęcia na basenie są dla dzieci 4-6 letnich

-zajęcia na basenie są bezpłatne

-zajęcia odbywać się będą w grupie do 15 dzieci

-Rodzice pokrywają koszt przejazdu (7zł od dziecka)

-warunkiem udziału w zajęciach jest wpisanie dziecka na listę

-Rodzice zobowiązani są wyposażyć dzieci w sprzęt pływacki (czepek, klapki, strój kąpielowy, ręcznik).

Lista znajduje się w szatni przedszkolnej.

Uwaga Rodzice

Paski z odpłatnością za przedszkole tj. wyżywienie i godziny będą wysyłane do Państwa drogą e mail z adresu pocztowego oplaty@przedszkole2tg.pl po zakończeniu każdego miesiąca rozliczeniowego.

Zebranie Grupa Maluszki

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że dnia 02.09.2020 (środa) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami z grupy „Motylków” – Maluszki . W związku z restrykcjami prosimy o przybycie tylko jednego rodzica !

1 września 2020r – procedury związane z COVID-19

UWAGA RODZIE!

Od 1 wrzesnia placówka rozpoczyna swoją stacjonarną działaność. Zgodnie z wytycznymi GIS wszystkie dzieci zapisane do przedszkola będą przyjęte.

Bardzo proszę o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami.

Proszę Rodziców o przyniesienie 1 września wypełnionego oświadczenia (zał. nr 1)
W razie pytań proszę o kontakt tel.: 32 285 52 97 lub email: przedszkole2tg@op.pl

Do miłego zobaczenia.

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na „wirtualny spacer” po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których odbywają się zajęcia, szatnię oraz podwórko z placem zabaw. Zachęcamy również do przeglądania strony przedszkola, gdzie znajdą Państwo wiele informacji m.in. o organizowanych zajęciach oraz programie przedszkola. Jeżeli są Państwo ciekawi, jak dzieci spędzają czas w trakcie pobytu w przedszkolu, zapraszamy do obejrzenia zakładek poszczególnych grup (wpisy sprzed 16.03.2020).

Do zobaczenia we wrześniu!

INFORMACJA!

Rodzice grupy Pszczółek

Zapraszam Rodziców do odbioru książek z kartami prac oraz teczek z pracami plastycznymi w dniach 22- 26 czerwca w godz. 6.30- 15.00 . Rzeczy znajdują się w szafkach dzieci w szatni.

PODWÓRKO NIVEA!!!

Witam serdecznie! Szkoła Podstawowa Nr 3 bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest zorganizowanie na jej terenie placu zabaw Nivea. Czasu jest coraz mniej dlatego zachęcamy do oddawania swoich głosów po zalogowaniu się na stronie

Bardzo prosimy o głosy. Myślę, że większość dzieci kończąc edukację w naszym przedszkolu będzie kontynuowało naukę właśnie w tej szkole, a tym samym będzie miało okazję bawić się na pięknym placu zabaw. Dlatego potrzebujemy jeszcze mobilizacji. Głos można oddawać codziennie. Trzymamy kciuki za wygraną!!!:)