32 285-52-97

Ruchowe Przedszkole SAV Junior z Fundacją Veolia Polska

Dołącz do Ruchowego Przedszkola SAV Junior i ruszaj się bez wychodzenia z domu!

Zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów. To też znacznie mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom, ale także nam – dorosłym na co dzień. Fundacja Veolia Polska podpowiada, jak zadbać o zdrowie najmłodszych w tym trudnym czasie.

W trosce o dobro naszych dzieci, nasze przedszkole już dziś rozpoczyna aktywny ruch przedszkolaka!

⭐Serdecznie zapraszamy na zajęcia ruchowe on-line
z bohaterem SAV-usiem, czyli wesołym, aktywnym liskiem, codziennie o godzinie 11:00.  Więcej szczegółów w wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/2579103015641437/.

Nie może tam zabraknąć naszych przedszkolaków!

⭐Pobierajcie udostępniane materiały, które przy niskich nakładach pracy odciążą Was choć na chwilę w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzą do ruchu i rozwijania wyobraźni.

Wspólnie możemy zdziałać cuda!

Nie mamy czasu do stracenia, zaczynamy już dziś! 🙂

Powodzenia!

Dyrekcja i nauczyciele

Przedszkola nr 2

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice informujemy, że zajęcia zostają zawieszone do Świąt Wielkanocnych. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

W dalszym ciągu prosimy rodziców o śledzenie strony internetowej gdzie na bieżąco będą umieszczane materiały do pracy z dzieckiem w domu (każda grupa w swojej zakładce).

Szanowni Rodzice

Drodzy Rodzice, w celu uatrakcyjnienia Wam pobytu w domu w okresie zawieszenia zajęć w przedszkolu z powodu zagrożenia epidemicznego , jak również realizując rekomendację MEN zachęcamy Państwa do systematycznego odwiedzania zakładek grup, gdzie nauczyciele będą przedstawiać propozycje zadań i zabaw dla dzieci.

REKRUTACJA UWAGA !

W związku z koniecznością ograniczenia bezpośrednich kontaktów z powodu zagrożenia epidemicznego, zwracamy się z prośbą aby wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z wymaganymi dokumentami w formie skanu składali Państwo za pośrednictwem strony internetowej przedszkole2tg@op.pl . Nie rekomendujemy wizyt w przedszkolu.

Drodzy Rodzice

Szanowni Rodzice, prosimy aby po powrocie do przedszkola dzieci przyniosły ze sobą nowe szczoteczki i kubki do mycia zębów. Stare kubki i szczoteczki ze względu na bezpieczeństwo dzieci zostaną wyrzucone.

Szanowni Rodzice

W czasie zawieszenia zajęć prosimy Rodziców o pozostawienie dzieci w domu i możliwie jak najrzadsze przemieszczanie się oraz nie utrzymywanie kontaktów towarzyskich pomiędzy dziećmi.

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Premiera Rządu przedszkole do 13.03.2020 r będzie pełnić tylko funkcję opiekuńczą tylko dla dzieci, których Rodzice nie potrafią w tak szybkim czasie zapewnić opieki.

Od 16.03.2020 r do 25.03.2020 r w Placówce zostają zawieszone zajęcia edukacyjno-opiekuńcze.

Szanowni Rodzice

Dnia 16.03.2020 o godz. 10:45 w naszym przedszkolu odbędzie się teatrzyk pt: ” Podróże Baltazara Gąbki”. W związku z powyższym prosimy Rodziców o wpłacanie kwoty 5,00 zł od dziecka u nauczycielek poszczególnych grup.

Drodzy Rodzice

W szatni przedszkola znajduje się Procedura – AGRESYWNE ZACHOWANIA DZIECKA. Prosimy o zapoznanie się oraz o podpis na listach znajdujących się obok.