Niedługo lato i wakacje

15 czerwca 2020

Witam Rodziców i Krasnale. już niedługo lato i wakacje. Podczas ich trwania można w różny, ciekawy sposób spędzać wolne chwile. Jedni wyjeżdżają nad morze lub w góry, inni odwiedzają rodzinę albo zostają w domu. Bez względu  na to gdzie spędzicie tegoroczne  wakacje mam nadzieję, że obfitować one będą  w wiele ciekawych przygód.Pozdrawiam

wakacje w górach

Co zabieramy w góry?


Zasady bezpieczeństwa w czasie przebywania na wakacjach

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content