NAUKA PRZEZ ZABAWĘ c.d.

Witam Was serdecznie kochani Rodzice i Dzieci!

Czy pamiętacie co trzeba robić, aby być zdrowym?

Przypominam: przede wszystkim trzeba przestrzegać podstawowych zasad higieny; częste mycie rąk z dużą ilością mydła, podczas kaszlu zakryć usta łokciem lub chusteczką, unikać dotykania oczu, nosa i ust!

Ale to już na pewno wiecie!

Teraz sprawdzian Waszych wiadomości!

ZAGADKI Z PRZEDSZKOLNEJ SZUFLADKI

  1. Do suchej nitki moknie nieraz, gdy do kąpieli nim się wycierasz? (ręcznik)
  2. Czeka w twej łazience, w kostce, albo w płynie, posmaruj nim ręce a brud zaraz zginie! (mydło)
  3. Ma dużo zębów, choć nic nie jada, trzymany ręku, włosy nam układa! (grzebień)

Mamo – Tato: pokoloruj ze mną obrazki.

www.supercoloring.com

www.eprzedszkolaki.pl

Inne artykuły z tej kategorii:

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content