NAUKA PRZEZ ZABAWĘ c.d.

Witam Was serdecznie kochani Rodzice i Dzieci!

Czy pamiętacie co trzeba robić, aby być zdrowym?

Przypominam: przede wszystkim trzeba przestrzegać podstawowych zasad higieny; częste mycie rąk z dużą ilością mydła, podczas kaszlu zakryć usta łokciem lub chusteczką, unikać dotykania oczu, nosa i ust!

Ale to już na pewno wiecie!

Teraz sprawdzian Waszych wiadomości!

ZAGADKI Z PRZEDSZKOLNEJ SZUFLADKI

  1. Do suchej nitki moknie nieraz, gdy do kąpieli nim się wycierasz? (ręcznik)
  2. Czeka w twej łazience, w kostce, albo w płynie, posmaruj nim ręce a brud zaraz zginie! (mydło)
  3. Ma dużo zębów, choć nic nie jada, trzymany ręku, włosy nam układa! (grzebień)

Mamo – Tato: pokoloruj ze mną obrazki.

www.supercoloring.com

www.eprzedszkolaki.pl

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content