Moja własna książeczka – projektowanie własnej książeczki

23 kwietnia 2020

Witam was,

Każdy z Was ma w swoim domu różne książeczki.Przyjrzyjcie się dokładnie z czego składa się każda książka, jak jest zbudowana – musi posiadać stronę tytułową najczęściej z ilustracją, następnie jest tekst ,czyli opisana jest bajka, a do niej umieszczone są ilustracje.

Przygotuj kartki i kredki i z pomocą osoby dorosłej stwórzcie własną małą książeczkę. Pamiętaj, że książka ma stronę tytułową, tekst i ilustracje do tekstu. Wymyśl, o czym ma opowiadać twoja książeczka i poproś kogoś dorosłego, aby to napisał. Ty zajmij się ilustrowaniem.

Powodzenia

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content