,,MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech.”

Ilustracja przedstawiająca piecioro dzieci na tle miasta, u góry napis mogę! # złapać oddech

6 lutego 2021

Województwo śląskie udzieliło pomocy rzeczowej w postaci dwóch oczyszczaczy powietrza dla dzieci z przedszkola.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Ślaskiego w ramach Kampanii edukacyjno–informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Inne artykuły z tej kategorii:

STOP COVID ProteGO Safe

STOP COVID ProteGO Safe

Szanowni Państwo, wszyscy znamy zasadę DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczka), która w bezpośredni sposób chroni nas przed zakażeniem koronawirusem. Aplikacja ProteGO Safe to obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, kolejny element ochrony przed...

czytaj dalej
REKRUTACJA

REKRUTACJA

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczyna się od 01.03.2021 do 31.03.2021. Dokumenty potrzebne do rekrutacji można odebrać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej przedszkole2tg.pl w zakładce rekrutacja. Wypełnione wnioski można wkładać do skrzynki...

czytaj dalej
Skip to content