Marcowe słoneczko

24 marca 2020

Słońce z papieru i bibuły marszczonej

Drodzy Rodzice, proszę , aby dzieci wykonały pracę z papieru i bibuły. Instrukcja wykonania:

http://lubietworzyc.blogspot.com/2014/06/sonce-z-papieru-i-bibuy-marszczonej.html

Proszę o przesyłanie zdjęć wykonanych prac na mojego e-maila: beata.kusinska@interia.pl Dziękuję. Życzę zdrówka.

Inne artykuły z tej kategorii:

Życzenia wakacyjne

Życzenia wakacyjne

Kochane  dzieci,  drodzy Rodzice  Życzę Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru. Pozdrawiam i przesyłam buziaki:) wychowawczyni mgr Beata Kusińska

czytaj dalej
Na plaży

Na plaży

Witajcie kochani, mamy w końcu długo oczekiwane wakacje. Mnie wakacje kojarzą się ze słońcem, morzem, plażą. A wam? Co takiego można zobaczyć na plaży? Posłuchajcie zagadek i spróbujcie odgadnąć: Może być niebieskie, szare lub zielone. Bywa spokojne lub bardzo...

czytaj dalej
Zabawy i ćwiczenia gimnastyczne

Zabawy i ćwiczenia gimnastyczne

Witam wszystkich we wtorkowy poranek, jak zwykle zapraszam na gimnastykę Zabawa „Berek - lisie ogonki” Rodzic rozdaje każdemu dziecku szarfę, którą dzieci wkładają z tyłu w spodenki. na hasło start dzieci starają się zebrać jak najwięcej szarf. na hasło stop...

czytaj dalej
Skip to content