Kształty (1) – słowniczek

kolorowe kóła

27 kwietnia 2020

Słownictwo: circle (koło), triangle (trójkąt), square (kwadrat).

niebieskie koło
CIRCLE
niebieski trójkąt
TRIANGLE
niebieski kwadrat
SQUARE

Obrazki: clker.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Owoce (1) – słowniczek

Owoce (1) – słowniczek

Słownictwo: apple (jabłko), banana (banan), orange (pomarańcza), watermelon (arbuz), pear (gruszka), strawberry (truskawka). APPLE BANANA ORANGE WATERMELON PEAR STRAWBERRY Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Boże Narodzenie 1 – słowniczek

Boże Narodzenie 1 – słowniczek

Słownictwo: bell (dzwonek), star (gwiazda), bauble (bombka), Christmas Tree (choinka) BELL STAR BAUBLE CHRISTMAS TREE Obrazki: clker.com Obraz Theo Crazzolara z Pixabay Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Boże Narodzenie 2 – słowniczek

Boże Narodzenie 2 – słowniczek

Słownictwo: bell (dzwonek), star (gwiazda), bauble (bombka), Christmas Tree (choinka), candy cane (cukrowa laska), mistletoe (jemioła), stocking (Skarpeta na prezenty. BELL STAR BAUBLE CHRISTMAS TREE CANDY CANE MISTLETOE STOCKING Obrazki: clker.com Obraz Theo...

czytaj dalej
Skip to content