Kot w butach – ciekawe czy Wam się spodoba

okładka ksiązki kot w butach

1 kwietnia 2020

Kochane Motylki dzisiaj proponuje wsłuchac się w bajkowy świat wraz z Kotem w Butach.

Drodzy Rodzice, proponuje wysłuchania z dzieckiem wersji przeze mnie nagranej, starszej wersji bajki „Kotach w Butach” lub bardziej nowoczesnej. Państwu pozostawiam decyzje, którą wybierzecie. Natomiast jeśli Państwo wybierzecie wersje bardziej nowoczesną proponuje, posłuchac choc kawałka mojego nagrania, aby każdy usłyszał dawny sposób mówienia, opowiadania.

Starsza wersja (czytana przeze mnie)

Nowoczesna wersja

Po wysłuchaniu bajki, proponuje wykonanie pracy plastycznej:

Powodzenia!

Inne artykuły z tej kategorii:

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

Do widzenia Przedszkole – to już wakacje!

„Niech lato trwa!” – słuchanie wiersza Anny Bayer. Kiedy słońce świeci, a powietrze jest gorące biegnijcie do kąpieli dzieci, zbierajcie kwiaty na łące. Zbierajcie muszelki, kamyki,słuchajcie szumu traw, słuchajcie leśnej muzyki, niech lato trwa i trwa. „Ciekawe...

czytaj dalej
Już wakacje

Już wakacje

Witam was kochane Motylki w ostatnim dniu szkolnego roku! Nadeszły wakacje - hura! Zapraszam więc do wysłuchania wiersza W. Badalskiej pt."Wyjeżdżamy na wakacje". "Wyjeżdżamy na wakacje" Jak wakacje, to wakacje! Czas wyjazdu bliski. Zaczynamy dziś od rana pakować...

czytaj dalej
Skip to content