Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową

5 grudnia 2019

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym na bombke bożonarodzeniową. Bombki należy składać do 13.12.2019 r. Wszystkie informacje dotyczące konkursu wiszą na tablicy informacyjnej. Zapraszamy!

Inne artykuły z tej kategorii:

Podziękowanie

Podziękowanie

Drodzy Rodzice, otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i koordynację projektu Kosmicznej Akademii Ruchowej realizowanego w ramach pilotażowej edycji programu Sportowej Akademii Veolia Junior.

czytaj dalej
Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim żalem zawiadamiamy…

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarła Pani Teresa Kotala, emerytowany, wieloletni pracownik naszego przedszkola. Z żalem żegnamy Naszą Koleżankę, a Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Msza Św. oraz uroczystości...

czytaj dalej
Skip to content