„Klaun Bombelo” i „Filharmonia Śląska” w listopadzie

24 października 2019

Dnia 13.11.2019 o godz. 9:00 odwiedzi dzieci ” Klaun Bamboleo” ze swoim śmiesznym programem. Natomiast 18.11.2019 o godz. 11:00 odbędzie się koncert artystów ” FILHARMONII ŚLĄSKIEJ ” . Bardzo prosimy o wpłacanie u nauczycieli grup kwoty łącznej 8,00 zł na dwa wydarzenia.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content