Język angielski online „Pszczółki” – lekcja 11

flaga Wielkiej Brytanii

4 maja 2020

Temat: „It’s a big square” (To jest duży kwadrat) – lekcja cyfrowa English Play Box 1

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


HELLO „BEES”! – „Witajcie „Pszczółki”!

1.Sing this song. (Zaśpiewajcie tę piosenkę.)

2. Ponieważ do tego tematu wykorzystuję nasz podręcznik „English Play Box”, który ma ciekawe zabawy interaktywne w lekcjach cyfrowych, proponuję przejście na stronę podręcznika. Lekcja 2 to powtórzenie słownictwa i piosenki o kształtach, natomiast w lekcji 3 dzieci dowiedzą się jaki sen miał Play Box.

English Play Box 1: Rozdział 7 „Kształty” lekcja 2, 3

Bye, bye!

Dodatkowe materiały:

Wiele ciekawych materiałów na stronie www.supersimple.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.

Pamiętajcie o powtarzaniu poprzednich lekcji.

Inne artykuły z tej kategorii:

Życzenia wakacyjne

Życzenia wakacyjne

Kochane  dzieci,  drodzy Rodzice  Życzę Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru. Pozdrawiam i przesyłam buziaki:) wychowawczyni mgr Beata Kusińska

czytaj dalej
Na plaży

Na plaży

Witajcie kochani, mamy w końcu długo oczekiwane wakacje. Mnie wakacje kojarzą się ze słońcem, morzem, plażą. A wam? Co takiego można zobaczyć na plaży? Posłuchajcie zagadek i spróbujcie odgadnąć: Może być niebieskie, szare lub zielone. Bywa spokojne lub bardzo...

czytaj dalej
Skip to content