Język angielski online „Motylki” – lekcja 2

flaga Wielkiej Brytanii

27 marca 2020

• przypomnienie słownictwa
  • wykonanie ćwiczeń: memory.

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)

HELLO „BUTTERFLIES”! – Witajcie „Motylki”!

1.Look at the pictures, listen and repeat. (Spójrz na obrazki, posłuchaj i powtórz)

przewrócone gliniane naczynie, z którego wysypały się ciastka

4. Look and listen. (Spójrz i posłuchaj)

Tekst:

Who me?
Yes, you!
Not me!
Then who?
(mummy)

Who me?
Yes, you!
Are you hungry?
Uh-huh.
Let’s share!
Okay!

Have fun ! Bye! Bye!

Dodatkowe materiały:

Inne wersje piosenki oraz materiały do wydrukowania na stronie www.supersimple.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.