Jedzenie (4) – słowniczek

trzy osoby żąglujące jedzeniem

31 marca 2020

Słownictwo: milk (mleko), sandwich (kanapka), chicken (kurczak), fish (ryba), egg (jajko).

karton mleka
MILK
ryba na talerzu
FISH
jajko
EGG
kanapka z serem wędliną pomidorem i sałatą
SANDWICH
pieczony kurczak na talerzu
CHICKEN
SALAD

Obrazki: clker.pl, classroomclipart.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

„We’re Going on a Bear Hunt” – słowniczek

Słownictwo: grass (trawa), river (rzeka), mud (błoto), forest (las), snowstorm (burza  śnieżna), cave (jaskinia), bear (niedźwiedź). GRASS RIVER MUD FOREST SNOWSTORM CAVE BEAR Audio: ttsmp3.com Isolated Vectors by Vecteezy Forest Christmas Vectors by Vecteezy...

czytaj dalej
Ice Cream – revision game

Ice Cream – revision game

Temat: "Ice Cream - revision game" (Lody - gra powtórzeniowa.) piosenka "Ice Cream Song" ćwiczenie: Ice Cream Quiz wideo: Caitie's Classroom - ice Cream propozycja zabawy: Make your ice cream gra online: Make your ice cream (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content