Jak zrobić kwiatek z talerzyka. Witraż

27 kwietnia 2020

Witam Rodziców i Krasnale. Dzisiaj zrobimy kwiatek z talerzyka/ Witraż. Pozdrawiam

Z papierowego talerzyka wycinamy kwiat. Na jego środku i na każdym płatku wycinamy „okienko”. Od spodu do każdego płatka przyklejamy gładką bibułę, a na środek przyklejamy pomarańczową bibułę.

Materiały:

  • papierowy talerzyk
  • nożyczki
  • fioletowa i pomarańczowa bibuła gładka
  • nożyczki
  • klej

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Ładowanie wagoników

Ładowanie wagoników

Zapraszam Was do zabawy rozwijającej rozumienie mowy oraz umiejętność planowania działania. Dziecko podczas tej zabawy uczy się realizacji zadania złożonego z kilku działań, podczas których ważna jest współpraca z drugą osobą. Co przygotować? Kilka pojemników (np....

czytaj dalej
Skip to content